Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Dziękujemy Parafii Miłosierdzia Bożego w Szczecinie za te wszystkie dary

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Czego potrzebuje młoda mama, która zmartwiona myśli jak zapewnić najlepszy byt swoim pociechom❓
👉pieluchy
👉chusteczki nawilżane
👉oliwki i kremy
👉żele i szampony
👉 ubranka
👉zabawki
To tylko początek tej długiej listy!

Dziękujemy Parafii Miłosierdzia Bożego w Szczecinie za te wszystkie dary, które możecie podziwiać na załączonych zdjęciach! Na pewno przekażemy je Maluszkom i ich Mamom, aby ich potrzeby były zaspokojone. 🤰 🤱👶

Jeżeli także chciałbyś wspomóc nasze działania, na chwilę obecna najbardziej potrzebujemy:
👉 pieluch w rozm. 5 i 6
👉 lekkich wózków typu spacerówka

Dary można wysyłać na nasz adres:
Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin
Dziękujemy za Waszą hojność i przejaw życzliwości! 💖

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa