Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Przelej krew…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Na całe szczęcie jak na razie nie musimy jej przelewać na wojnie (jak na razie), ale możemy ją oddać w stacjach krwiodawstwa. Jak co roku zachęcam do donacji krwi w dniu rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, a tych którzy z różnych powodów nie mogą tego zrobić zachęcam do zakupu takiej oto koszulki. Zapewniam, że każda zakupiona koszulka znajdzie dawcę, albo inaczej mówiąc zapewniam, że znajdziemy dawcę do każdej zakupionej koszulki. Jedna z nich będzie ode mnie. Dzisiaj pierwszego sierpnia jestem w długiej podróży i krwi nie oddam ale koszulkę zakupię, nawet kilka. Jedna koszulka kosztuje tylko 15 zł. Każdego z Was kto chce w ten sposób dołączyć się do akcji proszę o wpłatę tej kwoty lub jej wielokrotności na konto fundacji, a do mnie na mój tel. 608752142 sms z info ile poszło, co jest wskazane ale niekonieczne. To jest niesamowite każdy z nas może mieć udział w oddaniu krwi fundując koszulkę akcji.

Idea jest taka… Nie chodzi tylko o to aby dla krwiodawców zakupić takie oto koszulki, ale aby te koszulki były zakupione przez tych, którzy z różnych powodów nie mogą oddać krwi. Dlatego jeszcze dzisiaj można stać się patronem pierwszo-sierpniowego dawcy krwi. Jak na razie mamy 250 zasponsorowanych koszulek.

ks. Tomasz Kancelarczyk

PS. Zobaczycie, że kiedyś ta akcja będzie wielka, a jest taka potrzeba bo w centrum wakacji bardzo brakuję krwi.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA KREW

przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Inne formy płatności
💝Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa