Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Zapraszamy Was na kolejną fundacyjną nockę!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

👉Spotkajmy się wspólnie już w piątek 9 września w siedzibie Fundacji Małych Stópek, przy ul. Świętego Ducha 9 (wejście od strony parkingu przy kościele oo. Pallotynów).
Startujemy o godzinie 19.00! 🕰
👉 Dla tych, którzy jeszcze u nas na nocce nie byli, wyjaśnimy że jest to wieczorne spotkanie dla działaczy pro-life ze Szczecina i okolic, na którym wszyscy mają pełne ręce roboty💪 Oczywiście wszystko w miłej atmosferze i towarzystwie. Będzie sporo rzeczy do zrobienia, dlatego wpadajcie tłumnie i zabierajcie ze sobą szczególnie tych, których jeszcze nie mieliśmy okazji poznać 😉
👉Dla głodomorów znajdzie się coś do zjedzenia – nie martwcie się o to, będzie smacznie 😋
👉 Prosimy, aby osoby niepełnoletnie miały ze sobą zgody rodziców/prawnych opiekunów.
Wzór możecie znaleźć pod tym linkiem: https://bit.ly/3tZlSiv
👉 Jeśli macie jakieś pytania możecie do nas napisać na: wolontariat@fundacjamalychstopek.pl
👉Osoby chętne nocować prosimy o zabranie ze sobą śpiwora 🏕🙂

Do zobaczenia! 👣❤️


Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa