Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Te dzieci są dzisiaj smutne.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Otrzymuję setki zdjęć potwierdzających uczciwe przekazywanie naszych fundacyjnych darów na Ukrainie. Dzisiaj otrzymałem informację, że te dzieci z tego zdjęcia są już bardzo smutne, bo ich ojciec nie żyje, zginął na froncie. Pomyślałem sobie, że to co możemy zrobić, to przekazać im znak od świętego… świętego Mikołaja. Nie wiem ile świątecznych paczek uda mam się skompletować dla dzieci z Ukrainy, ale mam nadzieję, że wystarczy na wypełnienie dużego samochodu transportowego, który już jest zamówiony. Chciałbym, aby każda paczka zawierała maskotkę i artykuły spożywcze, w tym słodycze o wartości około 30 zł. Kto może niech finansowo pomoże i przekaże dalej ten post. O wpłaconych pieniądzach proszę o info smsem na tel. 608752142, co jest wskazane ale niekonieczne.

ks. Tomasz Kancelarczyk

PS. Przygotowując paczki dla dzieci ukraińskich oczywiście nie zapominamy o dzieciach w Polsce. My tylko przekazujemy na Ukrainę ,,okruchy z naszych polskich stołów” o które prosił arcybiskup Mokrzycki.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA UKRAINA

przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Inne formy płatności
💝Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram
Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa