Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Rewelacja

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Za ten agregat prądotwórczy 2,3 KW zapłaciliśmy prawie 1800 zł. Na naszą zbiórkę odpowiedział pan Grzegorz, który sprowadza do Polski ten sprzęt. Zadzwonił z informacją podarowania dwóch sztuk i po kontakcie z producentem następne do zakupienia za 2 tys. brutto. Dzisiaj dotarło do mnie co to znaczy 2 000 brutto za agregat 3,8 KW, to …rewelacjaaaaa. Myślimy przede wszystkim o Ukrainie, o placówkach z dziećmi ale i o tych Domach Samotnej Matki u nas w Polsce, które tak jak i nasz są usytuowane w wiejskich terenach. W tamtym roku po styczniowo lutowych wichurach prądu nie było 4 dni. Bez światła da się wytrzymać, pranie można odłożyć na potem, ale lodówki i zamrażalki z żywnością muszą działać, no i piec na pellet z elektroniką, wentylatorami i pompami do wody. W domu z małymi dziećmi ciepło musi być. Nasz mały agregat nie dawał rady. Kto może niech pomoże. Kupimy tyle agregatorów ile uzbieramy pieniędzy. Jak zawsze po wysłaniu pieniędzy na konto fundacji proszę o sms do mnie na mój tel.608752142 z info ile poszło ale to jest tylko wskazane, a nie konieczne.

Ksiądz Tomasz Kancelarczyk


PS. Info z dzisiaj 4 mln Ukraińców jest bez prądu.
PSS. Wybaczcie ale to cena jest tylko dla FMS i nie możemy jej zaoferować dla odbiorców prywatnych.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin
przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytuł przelewu: DAROWIZNA UKRAINA
przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Inne formy płatności
💝Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram
Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa