Close this search box.

Rozdanie Nagród w Konkursie Szopka Bożonarodzeniowa 2022

Rozdanie Nagród

LISTA LAUREATÓW 2. EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Format 3 D / modele (kategoria wiekowa: klasy 1-4)

I miejsce – Zofia Bęben – Ilnicka – uczennica kl. 2 Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Szczecinie.

II miejsce – Sara i Karol Szablewscy – rodzeństwo, uczniowie kl. 1 i 2 Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi w Pyrzycach.

III miejsce – Kamil Pawlik – uczeń kl. 2 Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Chwarstnicy.

Wyróżnienia:

–    Tomasz Michalski – uczeń Szkoły Podstawowej w Januszowej Gmina Chełmiec, woj. małopolskie.

–    Witold Kaduszkiewicz – uczeń kl. 3 Szkoły Podstawowej nr 35 im. św. Jana Pawła II w Szczecinie.

–    Aleksandra Jarząbek – uczennica kl. 4 Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 2 w Piekarach Śląskich.

Format 3 D / modele (kategoria wiekowa: klasy 5-8)

I miejsce – Weronika Michalska – uczennica Szkoły Podstawowej w Januszowej Gmina Chełmiec.

II miejsce – Apolonia Piasecka – uczennica kl. 6 Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku.

III miejsce – Klaudia Łakomiec – uczennica Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Chwarstnicy.

Wyróżnienia:

–  Urszula Jorman – uczennica kl. 5 Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętej Rodziny w Szczecinie.

–  Michał Kierzynkowski – uczeń kl. 7 Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie

Malarstwo (kategoria wiekowa: klasy 1-4)

I miejsce – Romaniia Dorosh – uczennica kl. 1 SP nr 3 w Lęborku.

II miejsce – Tymoteusz Zaremba – uczeń kl. 1 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rakowie.

III miejsce – Hanna Grochowska – uczennica kl. 2 Szkoły Podstawowej w Podbieli, gmina Celestynów.

Wyróżnienie:

– Oskar Taszka – uczeń kl. 1 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Wodzisławiu Śląskim.

Malarstwo (kategoria wiekowa: klasy 5-8)

I miejsce – Kateryna Kovalova – uczennica kl. 8 Sportowej Szkoły Podstawowej nr 72 we Wrocławiu

II miejsce – Helena Gardyńska kl. 6 – uczennica kl.6 SP im. Św. Wincentego Pallottiego w Lublinie.

III miejsce – Kuba Piwko – uczeń SP nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Ząbkowicach Śląskich

– Martyna Cieślak – uczennica kl. 7 SP im. Szarych Szeregów w Strzelcach

– Emilia Sarecka – uczennica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 im. bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Na konkurs wpłynęły 133 prace plastyczne z całej Polski.

Jury obradowało w składzie:

• dr hab. Wiesława Markiewicz – Przewodnicząca Komisji

Członkowie: