Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
328232231_687565942912744_1645570864908309811_n
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Sprawa z przed chwili…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

….dlatego umieszczam tę informację i prośbę o pomoc właśnie teraz o godz. 22.40 . W mieszkaniu naszej podopiecznej, matki samotnie wychowującej pięcioro dzieci i leczącej się onkologicznie wybuchł pożar. Mieszkanie wygląda tak jak na zdjęciach czyli fatalnie. Dzieci są u naszej wolontariuszki, a ona sama najbliższe noce spędzi na podłodze. Jutro miałem jej wysyłać pieluchy dla najmniejszego 6 miesięcznego dziecka, a teraz nie mam gdzie ich wysłać. Może jakiś lokal zastępczy dostanie od miasta. Boję się, że z związku z zaistniałą sytuacją jej dzieci umieszczą w placówkach. Rozwiązanie na teraz w miarę dobre ale potem odzyskać dzieci to koszmar. Mam taki plan aby wynająć ekipę remontową tam na miejscu albo w ostateczności wyślę moich fachowców komandosów ze Szczecina do Sochaczewa. W każdym razie potrzebujemy pomocy finansowej aby to się udało. Bardzo Was proszę o takie wsparcie. Konto fundacji poniżej, tytuł przelewu DAROWIZNA REMONT, a do mnie sms z info ile poszło, co jest wskazane ale oczywiście niekonieczne.

Ksiądz Tomasz Kancelarczyk

PS. Dzieci w wieku szkoły podstawowej i przedszkolnym.
PSS. Ojciec dzieci siedzi w więzieniu za znęcanie się nad nimi.
PSSS. ..no i ten nowotwór.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA REMONT

przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
BLIK, PayPal, wpłata Online:
Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram
Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa