Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Wkrótce rozwiązanie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Północ, może to nie jest dobra pora na umieszczanie takiej informacji, myślę tu o skuteczności przekazu, ale nie zasnę jeżeli coś w tej sprawie nie zrobię jak najszybciej.
Dzisiejszy dzień przebiegł mi pod znakiem poszukiwań rozwiązań dla pewnej kobiety w ciąży, pilnych rozwiązań, bo rozwiązanie jej ciąży jest już bliskie. A historia jest taka jak wielu poprzednich jakie do nas trafiły, no może bardzo podobna. Ojciec dziecka był ale się zmył, rodzina patologiczna do której nie może powrócić, bo to byłoby najgorsze rozwiązanie. Jej środki finansowe skończyły się już w połowie ciąży. Teraz otrzymuje propozycje zamieszkania w takich miejscach opieki społecznej, w których raczej nie powinna zamieszkać, takich jak dom dla bezdomnych kobiet. W naszym Domu Małych Stópek nie mamy już wolnego pokoju ale przed kilkoma godzinami okazało się, że możemy tanio wynająć dla niej lokum, tanio tzn. 1500 zł. Mieszkanie plus nasza karta zakupowa myślę, że będzie ratunkiem. To co będzie potrzebne dla dziecka można powiedzieć już jest w naszym magazynie. Kto może niech pomoże wpłacając na konto fundacji i wpisując tytuł przelewu DAROWIZNA CIĄŻA, a do mnie na mój tel.608752142 info ile poszło, co jest wskazane ale oczywiście niekonieczne.

ks. Tomasz Kancelarczyk

PS Na ile miesięcy mieszkanie? Na tyle na ile zbierzemy pieniędzy ale myślę, że rok to minimum.
PSS. Wybaczcie ale od osób, które nie znamy nie przyjmujemy propozycji użyczenia np. pokoju. Mamy niezbyt dobre doświadczenia.
PSSS. Stan błogosławiony, zawsze mnie uskrzydla, bo błogosławiony.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA CIĄŻA

przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
BLIK, PayPal, wpłata Online:
Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram
Dołącz do grona obrońców życia człowieka
https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

*Przedstawione zdjęcie oczywiście nie przedstawia tej kobiety.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa