Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

❗WIELKOPOSTNE PORZĄDKI❗

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

❗WIELKOPOSTNE PORZĄDKI❗
📢🧴🧽🧼
Wielki Post to czas wyciszenia i modlitwy, ale również doskonała okazja, aby dać coś od siebie drugiemu człowiekowi bezinteresownie i z serca 💗
W związku z tym jako Fundacja Małych Stópek pragniemy wam zaproponować udział w akcji „Wielkopostne porządki”.

O co chodzi❓
Do Świąt Wielkanocnych chcemy zdążyć zaopatrzyć Domy Pomocy Społecznej w całej Polsce w, niezbędną do przedświątecznych porządków, chemię gospodarczą. Niby nic, a jednak wiele i praktycznie, zważając na potrzeby tego typu placówek.

Możesz nam w tym pomóc na dwa sposoby:

  1. Przekazując dobrowolną darowiznę na hurtowy zakup środków na konto Fundacji Małych Stópek👣:
    13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
    wpisując tytuł: „Wielkopostne Porządki”.
  2. Organizując zbiórkę w swoim środowisku (parafii, szkole, miejscu pracy), a więc zostając koordynatorem akcji❗

Wówczas napisz do nas koniecznie na adres:
📧ambasadorzy@fundacjamalychstopek.pl.
Wspomożemy Cię instrukcją i promocyjnym plakatem 😉
Pamiętajcie, im więcej osób dobrej woli, tym więcej obdarowanych! <3

Akcja trwa do 3 kwietnia❗

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa