Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Wyjątkowa darowizna.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dziś otrzymałem sms informujący o wpłacie na konto fundacji. Sms jak wiele innych, o które delikatnie proszę darczyńców. Oczywiście smsowo podziękowałem i jak zawsze zapewniłem o pamięci w modlitwie, co często czynię w intencji darczyńców stojąc przy ołtarzu Pana. Jakie było moje zdziwienie kiedy w kolejnym smsie wyczytałem, że te pieniądze pochodzą z odszkodowania za znaczny uszczerbek zdrowia w wyniku wypadku. Takiej darowizny to jeszcze nie mieliśmy. Doświadczyłem wtedy wartości słanych do nas złotówek. Można powiedzieć, że na naszej fundacyjnej giełdzie kurs złotego poszybował w górę hen, hen. Po raz kolejny przekonałem się, że zanim wydam fundacyjne pieniądze mam oglądać je z każdej strony. To jest niesamowite, nie tylko sprawiamy, że jest ratowane życie, sprawiamy uśmiech i radość ale to całe piękno jest dzięki pięknej ofierze ciężkiej pracy i wyrzeczeń, czy też podarowania części zadośćuczynienia za otrzymaną krzywdę. Te wszystkie wyjątkowe darowizny czynią Fundację Małych Stópek wyjątkową.

Ks. Tomasz Kancelarczyk

Ps. A tak już pod tekstem, to mam taką piękną potrzebę finansową, a jest nią Dom Małych Stópek dla kobiet w ciąży czy też z małymi dziećmi. Mieszkańcy tego domu będą bardzo szczęśliwi jeżeli ktoś z Was wspomoże ten dom finansowo, aby w nim było ciepło i w lodówce coś do zjedzenia. Szkoda ze takich domów nie mamy więcej, zamieszkały by w nich wszystkie nasze podopieczne. Jak zawsze wysyłających na konto fundacji proszę o sms do mnie na mój tel.608752142 z info ile poszło, co jest wskazane ale niekonieczne. Tytuł przelewu DAROWIZNA DOM
PSS. Info z przed kilku godzin, jedna z mieszkanek Domu Małych Stópek rodzi.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM

przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
BLIK, PayPal, wpłata Online:
Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram
Dołącz do grona obrońców życia człowieka
https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa