Close this search box.
Close this search box.

Sezon ślubny powoli się zaczyna!

Ogromnie cieszą nas wiadomości, że w jednym z najważniejszych Waszych dni, chcecie wziąć udział w akcji „Pielucha dla Malucha-podziel się szczęściem”.

Zamiast kwiatów lub innych podarunków, prosicie gości o pieluchy i chemię kosmetyczną dla dzieci, które są pod opieką Fundacji i nie tylko. Tak właśnie zrobili Magdalena i Andrzej, za co z całego serca dziękujemy!!! Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze!!! Jesteście piękni!

Wizytówki Pielucha dla Malucha – podziel się szczęściem!

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS