Close this search box.
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Dziękujemy Tymkowi!

Ostatnio otrzymaliśmy paczuszkę od Tymka, który w tym roku przystąpił do I Komunii Świętej.

W tym pięknym i radosnym dniu poprosił swoich gości, żeby zamiast kwiatów przynieśli pieluszki i chusteczki dla podopiecznych Fundacji. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Tymkowi za wielkie serduszko, otwarte na pomoc tym najmniejszym! Dziękujemy również jego rodzicom, że od najmłodszych lat kształtują w Tymku wrażliwość na los drugiego człowieka.

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS

👣