Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Nie tak ważne, a jednak

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Może wilgotne chusteczki nie są tak ważne jak inne artykuły potrzebne dzieciom. W końcu można powiedzieć, że nasze babcie dały radę bez takich luksusów, ale to tak jakby ktoś mi wypominał samochód, bo Pan Jezus na osiołku jeździł.

Z perspektywy mamy z małym dzieckiem, a tym bardziej takiej jak nasze fundacyjne podopieczne, które są naprawdę samotne, bo nie tylko bez ojca dziecka, ale i bez wsparcia rodziny, te chusteczki to wielkie ułatwienie ich opieki nad dzieckiem. Dlatego wobec naszych magazynowych braków, bardzo proszę o wsparcie w tej sprawie poprzez przysłanie tych artykułów, a zdarza się, że u niektórych zalega kilkadziesiąt opakowań. Ewentualnie proszę o wsparcie finansowe tak, abyśmy mogli zakupić chusteczki w ilościach i cenach hurtowych. Jedna trójpaczka w tej najtańszej opcji to 8 zł. Jak zawsze proszę o sms do mnie na mój tel. 608 752 142 z info ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne.

ks. Tomasz Kancelarczyk ten od Małych Stópek

PS. Zastanawiam się nad tytułem przelewu. DAROWIZNA CHUST ewentualnie tylko DAROWIZNA. Jak będzie do mnie sms, to będzie wiadomo na co.

PSS. Wybaczcie, że koszula tak zakurzona, ale tak jest jak w czarnym w magazynie się robi.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytuł przelewu: DAROWIZNA CHUST

Przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online
Przekaż Datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS

👣
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa