Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Lot w kosmos

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Tak Tomek, który jest sparaliżowany określił to, co zrobiliśmy, a my tylko umożliwiliśmy Mu głosowe włączanie i wyłączanie światła oraz głosowe odbieranie i wybieranie połączeń telefonicznych.

Przymierzamy się do montażu innych gadżetów, ułatwiających życie takiej osobie jak Tomek. Mam nadzieję, że gdy przyjedziemy następnym razem, to będą już wymienione okna tarasowe na takie, które umożliwiają wyjazd łóżkiem na przydomowy taras. Wtedy będziemy mogli zamontować rolety i siłowniki, uchylające okno w ten sam sposób, czyli głosowo.

Proszę o finansowe wsparcie naszych prac. Tytuł przelewu DAROWIZNA TOMEK. Potrzebnej kwoty nie podaje, gdyż ewentualną nadwyżkę, przekażemy tworzącej się Fundacji Niewidzialny Klasztor, poprzez którą Tomek chce pomagać takim osobom jak On.

ks. Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek

PS. Ten gadżet to już nie „pstryk-światło” https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek/postspfbid0Q4bkdGGdHeTr95cgBGnMB6HsLJXQHEmF21FZr6cpWsaKNq7wLzram6DmYAC1qYabl

PSS. Jak zawsze proszę darczyńców o sms na mój tel.608 752 142 z info ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytuł przelewu: DAROWIZNA TOMEK

Przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online
Przekaż Datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS

👣
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa