Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Transport dwupoziomowego łózka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Trochę sportu nie zaszkodzi…ale dlaczego ten blok taki wysoki?

Sportu nie uprawiam, więc raczej nie uciekam od pracy fizycznej, a nawet jej szukam. To taki zamiennik. Dzisiaj miałem ku temu wspaniałą okazję, dostarczając piętrowe łózko wraz z kilkoma innymi paczkami, do mieszkania kobiety bardzo mocno doświadczonej chorobą nowotworową, niepełnosprawnością dziecka i totalną biedą, a na dodatek tego jeszcze kiepską rodziną.

Do tej pory ledwo co się mieściła z dziećmi w małym pokoiku, szczególnie wieczorem, kiedy kładli się do snu. Teraz to dwupoziomowe łózko polepszy ich mieszkaniową sytuację i będzie radością dla dzieci.

To łózko było naszym ostatnim z magazynowego stanu. Dzięki temu, że mieliśmy je już zakupione, można powiedzieć, że byliśmy w stanie szybko zareagować, to znaczy wczoraj telefon od zaufanych osób z prośbą o interwencję, a dzisiaj akcja. Zazwyczaj jest tak, że najpierw przedstawiamy Wam sprawę, prosimy o pomoc, po kilku dniach zaglądamy na konto, wysyłamy pracownika do sklepu i po dwóch tygodniach jest montaż.

Dlatego prosimy osoby mogące pomóc, a rozumiejące sprawę, aby wpłaciły na konto pieniądze, dzięki którym zakupimy takich łóżek kilka, a może i kilkanaście. Dzięki temu następne sprawy będą tak ekspresowo załatwiane.

Tytuł przelewu DAROWIZNA ŁÓŻKO, a do mnie sms z info na mój tel. 608 752 142 ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne.

ks. Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek.

PS. Wybaczcie, ale składanie ikeowskiego łóżka było już mało sportowe, dlatego zajęli się tym inni.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytuł przelewu: DAROWIZNA ŁÓŻKO

Przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online
Przekaż Datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa