Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Zadanie wykonane!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

„Księże prezesie, zadanie wykonane” – to usłyszałem od ekipy remontowej, której zleciłem naprawę naszej łazienki. Miało być do piątku i jest.

Remont dotyczył poniższej sprawy.

Dziękuję wszystkim darczyńcom, to dzięki Wam niepełnosprawne dzieci oraz jedna osoba na wózku, będą mieli dostęp to normalnej łazienki. Jeszcze tylko kupimy specjalną ławkę do kąpieli i jak na razie wystarczy, przynajmniej w tym domu.

Ks. Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek

PS. Pozwoliłem sobie umieścić nie tylko fotki po liftingu łazienki, ale i przed, aby było jasne, że ta praca była konieczna.

PSS. Jutro jeszcze trudniejsze zadanie, bo nie łazienka, ale całe mieszkanie, które jest obecnie w takim stanie, jak ta łazienka przed remontem.

PSSS. Wyprzedzając trochę remont wspomnianego mieszkania proszę już teraz, jeszcze przed jutrzejszym okazaniem zdjęć, o pomoc finansową. Po wpłacie jak zwykle sms do mnie na 608 752 142 z info ile poszło, co oczywiście nie jest konieczne.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytuł przelewu: DAROWIZNA REMONT

Przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online
Przekaż Datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa