Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Pamiątka chrztu dla dzieci z domów samotnej matki

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Taką oto pamiątkę chrztu, już od ponad roku wręczamy dzieciom z domów samotnej matki.

Zależy nam, aby ogarnąć tym darem wszystkie dzieci, które będą ochrzczone w czasie ich pobytu w tych placówkach, nie tylko wybranych, ale wszystkich w Polsce.

Na rewersie tego pięknego medalionu zlecamy grawer ,,CHRZEST, IMIĘ, NAZWISKO, DATA”. Cena medalionu, grawerki i wysyłki to około 200 zł. Nie wiem na ile sztuk uzbieramy, ale liczę, że na wiele i jak pula pieniędzy, którą od Was otrzymam wyczerpie się, to będę prosił o nie ponownie.

Tymczasem podaję namiary na konto fundacji, tytuł przelewu DAROWIZNA CHRZEST, a do mnie o ile można sms na tel. 608 752 142 z info ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne. Sam medalion możecie dokładnie obejrzeć na https://miamaria.pl/…/Naszyjnik-z-Medalionem-%E2…/1809

Polecam zerknąć również na inne piękne rzeczy.

Ksiądz Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek.

PS. Miamaria to firma, która systematycznie organizuje licytacje na rzecz Małych Stópek. Zawsze, gdy dostaję od nich sms z info ile to trafiło od nich na nasze konto, przypominają mi się te medaliony i zaglądam na konto, czy są jeszcze środki na ich zakup.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytuł przelewu: DAROWIZNA CHRZEST

Przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online
Przekaż Datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa