Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Licytacji czas start!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

www.miamaria.pl zaprasza do licytacji na rzecz Fundacji Małych Stópek.

Do wylicytowania zostanie przekazany naszyjnik z medalionem z wizerunkiem Matki Bożej, niosącej Ducha Świętego (Pneumatofora). Na zdjęciu widoczne są jego obie strony. Naszyjnik jest wykonany z pozłacanego srebra i masy perłowej. Medalion ma wymiary 20mm x 25mm x 5mm + uszko około 15 x 7mm, a łańcuszek jest długości 50 cm.

Link do licytacji https://www.facebook.com/photo?fbid=646048794366081&set=a.490688833235412

Zasady:

1. Licytacja zaczyna się od 1 zł.

2. Licytacja zakończy się 6 listopada o godzinie 21.00.

3. Osoba wygrywająca powinny dokonać wpłaty na: Fundacja Małych Stópek (przelewy krajowe, nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120) i przysłać nam dowód wpłaty wraz z adresem do wysyłki.

4. Koszty dostawy pokrywa www.miamaria.pl

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa