Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Paczuszka dla maluszka – dobrze jest pomagać!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Już 3 grudnia, po raz 11. ruszy ogólnopolska, świąteczna akcja pt. „Paczuszka dla maluszka”.

W całej Polsce staną specjalnie oznaczone choinki, pod którymi ludzie dobrej woli składać będą chemię kosmetyczną dla dzieci, chemię gospodarczą oraz zabawki. Po raz kolejny zebrane dary trafią nie tylko do podopiecznych Fundacji Małych Stópek, ale również do placówek pomocowych w całej Polsce. W poprzedniej edycji akcji, dzięki zaangażowaniu 1557 koordynatorów, paczuszki powędrowały do 338 placówek pomocowych, takich jak: rodzinne domy dziecka, hospicja dziecięce, hospicja perinatalne, domy dziecka, domy samotnej matki, dziecięce oddziały szpitalne, placówki opiekuńczo-wychowawcze.

Tylko w ubiegłym roku łączna wartość zebranych darów wyniosła ponad 13 000 000 zł.

Dołącz do zbiórki jako koordynator: https://paczuszkadlamaluszka.pl

Dołącz do zbiórki jako darczyńca: https://paczuszkadlamaluszka.pl/zglos-sie

…i przekonaj się, że najpiękniejszym prezentem pod choinkę jest uśmiech małego dziecka.

Dane do przelewu:

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Przelewy krajowe:
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Przelewy z zagranicy:
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł Przelewu: Darowizna Paczuszka

BLIK, PayPal, Wpłata Online
❤️ Przekaż Datek 👉https://paczuszkadlamaluszka.pl/wplacam

„Paczuszka dla maluszka” – dobrze jest pomagać!

Akcja potrwa do 6 stycznia.


„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa