Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Czego chcą kobiety?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

No, jak czego chcą kobiety? Dobrze się ubrać.

Za każdym razem, kiedy widzę z jaką radością panie z domu samotnej matki przeglądają otrzymane paczki, to wiem, że są w swoim żywiole. Wybierają rzeczy dla siebie i dla swojego dziecka, na teraz i na potem.

Drogie panie proszę Was o to, co w Waszych szafach zalega i już nie pasuje na Was, bo…schudłyście lub jakoś odwrotnie. Spakujcie Wasze piękne ubrania i poślijcie do Domu Małych Stópek, a zapewniam, że będzie dużo, dużo radości, a Wasze ulubione ciuszki odżyją. Jeżeli macie także ubranka dla dzieci, to proszę dołączcie je do paczki. Na pewno spytacie się o rozmiar. Mam takie namiary, ale ich rozstrzał jest tak wielki, że niezależnie co prześlecie, to na pewno na którąś z pań będzie dobre. Jeżeli coś nie zostanie wybrane w tym domu, to będzie dla innego domu i tak prawie wszystko sprawi radość kobietom i ich dzieciom.

Adres do wysyłki paczek to…

Dom Małych Stópek
Syrkowice 2
78-230 Karlino

ewentualnie potrzebny telefon, to mój 608 752 142 .

Ksiądz Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek.

P.S. Są zapytania czy buty też, oczywiście że tak.

P.S.S. Środki czystości i do prania, oczywiście że też.

P.S.S.S. Pluszakami nie pogardzimy, będę rozdane przez świętego Mikołaja 6 grudnia.

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa