Close this search box.
Close this search box.

Edukacja troską od maleńkiego

Już od najmłodszych lat warto uświadamiać o wartości i godności każdego człowieka.

Dlatego, jeżeli jesteście nauczycielami wczesnoszkolnymi, pracujecie w przedszkolu, świetlicy i szkołach podstawowych…jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Posiadamy materiały dostosowane do percepcji i wieku maluszków. A wszystko po to, aby uwrażliwić uczniów na życie każdego człowieka już od poczęcia.

☎ 791 138 902 (poniedziałek – piątek, godz. 9:00 – 16:00)

📧 edukacja@fundacjamalychstopek.pl

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS