Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Osiem miesięcy życia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jakbyś zareagował/a na takie słowa od lekarza? Tyle Tobie pozostało…

Rozmawiając z 38-letnią panią Marleną, której tyle czasu pozostało, mówiłem że będzie dobrze…u Pana Boga. Ona o tym wie, ale do tego czasu chce zapewnić dobrą przyszłość dla swojego półtorarocznego synka. Nie ma bliskiej rodziny, a dalsza… beznadziejna. Jej synek będzie musiał pozostać pod opieką starszego 19-letniego brata. Jest to możliwe, jeżeli w tym pomożemy.

Dom musi być w porządku tzn. kuchnia, łazienka, pralka itd. Chcemy zebrać potrzebne pieniądze, aby gdy to się stanie, być już przygotowanym. Jeżeli rozumiecie o co chodzi, proszę o darowiznę na konto fundacji pod tytułem DAROWIZNA ŻYCIE, a do mnie na mój tel. 608 752 142 sms z info ile poszło.

Ksiądz Tomasz Kancelarczyk

PS. Mówiłem jej, że będzie dobrze…wszystko z Góry widać.

PSS. Zanim to się stanie, niech jej ostatnie świata Bożego Narodzenia będą na bogato – https://takniewiele.com/beneficjent/2992/

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytuł przelewu: DAROWIZNA ŻYCIE

Przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online
Przekaż Datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa