Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Ruszyła 11 edycja „Paczuszki dla maluszka”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Szukajcie „paczuszkowych” choinek na www.paczuszkadlamaluszka.pl i bierzcie udział w akcji!

Niech dzieje się dobro!

Od dziś możesz wziąć udział w akcji „Paczuszka dla maluszka” i zrobić coś dobrego dla tych najbardziej potrzebujących.

Wejdź na https://www.paczuszkadlamaluszka.pl i znajdź „paczuszkową choinkę”, pod którą będziesz mógł zostawić przygotowaną przez siebie paczuszkę. Koordynator lokalnej zbiórki przekaże ją później w twoim imieniu wybranej placówce pomocowej.

Nie możesz się zdecydować co przekazać w paczuszce?
Nie masz czasu, aby ją przygotować albo wolisz, żebyśmy to my jako organizatorzy akcji zrobili to w Twoim imieniu?

Przekaż na ten cel darowiznę, wpisując w tytule przelewu „DAROWIZNA PACZUSZKA”

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytuł przelewu: DAROWIZNA PACZUSZKA

Przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online
Przekaż Datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Zależy Ci, aby informacja o akcji dotarła do wielu?
W każdej chwili możesz zostać koordynatorem online i udostępniać zarówno materiały promocyjne, dostępne na naszej stronie https://www.paczuszkadlamaluszka.pl w zakładce POBIERZ jak i nasze posty w social mediach:

Akcja trwa od 3 grudnia do 6 stycznia!

„Paczuszka dla maluszka” – dobrze jest pomagać!

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa