Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

To nawet nie jest remont…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Kolejna sprawa warta zainteresowania. Kobieta z czwórką dzieci po dramacie samobójstwa męża. Tak wielu współczuło, ale do wsparcia nie ma nikogo…

Po tej tragedii, to co posiadała zostało zlicytowane. Wynajęła to, co widzicie. Na całe szczęście za małe pieniądze, ale trzeba to mieszkanie wymalować, wypełnić meblami, zakupić lodówkę i pralkę oraz jak na razie tonę węgla (piece). Jedno nieszczęście wystarczy, nie potrzeba kolejnego, a w takich sytuacjach zawsze mam na uwadze, że może być jeszcze gorzej. Nigdy bym sobie tego nie darował.

Mam nadzieję, że dobro od nas to powstrzyma, a nawet zmieni ich los. Przytulne, bezpieczne mieszkanie odgrywa kluczową role, aby było gdzie się schronić, aby być razem w gronie rodziny. Sądzę że 10 tys. złotych wystarczy, aby tak się stało. W większości meble mamy. Zapłacimy tylko za transport. Co nieco kupimy. Kto może niech pomoże wysyłając pieniądze na konto fundacji z tytułem DAROWIZNA LOKUM, a do mnie na mój nr tel. 608 752 142 sms z info ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne.

ksiądz Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek

PS. Proszę nie proponujcie Waszych lodówek czy pralek. Koszt transportu i montażu to prawie tyle, co cena zakupu nowej z transportem i montażem.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytuł przelewu: DAROWIZNA LOKUM

Przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online
Przekaż Datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa