Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
419718162_421557443529049_3731244939715496210_n
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Zbiórka na auto

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Umowa podpisana, samochód prawie nasz. No właśnie…prawie.

Sprzedający zrobił duże oczy, gdy miedzy słowami powiedziałem – „no, teraz tylko uzbierać pieniądze”. Liczę, że uzbieramy. Wasze wpłaty zaksięgują się na koncie dopiero w poniedziałek, ale już teraz mogę powiedzieć, że mamy z dziesięć tysięcy, brakuję więc drugie tyle, no chyba, że ktoś mnie nie powiadomił smsem o dużej darowiźnie.

Samochód idealny jak na dom samotnej matki. Patrzę na jego użytkowanie pod kontem transportu kobiet z dziećmi, z wózkami, przeprowadzki, a także cotygodniowy transport zakupionej żywności.

Drodzy darczyńcy Fundacji Małych Stópek, to auto to akurat najmniejszy problem w naszym nowym domu dla kobiet w ciąży, czy też z małymi dziećmi. Ale to potem.

Teraz proszę Was o pomoc w opłaceniu tego zakupu. Proszę o wpłatę na konto fundacji, wpisując tytuł DAROWIZNA AUTO, a do mnie smsem na mój tel. 608 752 142 info ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne.

Ksiądz Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek.

PS. Nie mamy jeszcze nazwy na ten dom. Nasz pierwszy dom nosi nazwę „Dom Małych Stópek”, a ten chcemy, żeby w nazwie miał związek z kobietą, kobietą w ciąży, mamą…Jak coś wymyślicie wyślijcie smsem na mój telefon. Komisja w składzie: ja, ksiądz, Tomasz i Kancelarczyk wybierze tę jedną z przysłanych propozycji.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytuł przelewu: DAROWIZNA AUTO

Przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online
Przekaż Datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

„…każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.

Zespół FMS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa