Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
420871332_424587393226054_710005884422101463_n
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

No i miodzio

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Przyjechałem dzisiaj do naszego Domu Małych Stópek, żeby ulać trochę syrkowickiego miodu dla darczyńców Fundacji Małych Stópek – miodu z aronią. Oczywiście nie dla wszystkich, ale dla tych, których w najbliższym czasie spotkam tak osobiście. Może kiedyś uda się to zrobić na większą skalę.

Ksiądz Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek.

P.S. Nie myślcie, że robiłem to sam. Pomagały mi mieszkanki tego domu ale one w odróżnieniu do mnie nie chcą się upubliczniać swojego wizerunku. Ja muszę, i robię to z przyjemnością, chwaląc się, tym co dzięki darczyńcom fundacji udaje się robić.

Jak zawsze, korzystając z okazji, proszę Was o wsparcie dla tego domu. Dla mnie w okresie zimowym największym zmartwieniem są koszty ogrzewania. W przyszłości trzeba będzie ocieplić budynek, ale to też koszty, no i robi się błędne koło.

Kto może niech pomoże, wysyłając pieniądze na koto fundacji i wpisując w tytule DAROWIZNA DOM, a do mnie na mój tel. 608752142 smsem info ile poszło, co jest wskazane ale niekonieczne.

Ksiądz Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM

Przelewy z zagranicy:
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
BLIK, PayPal, wpłata Online

Przekaż Datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa