Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Życie jest piękne

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Uwrażliwianie na wartość życia w Szkoła Podstawowa w Łodzi im. św. Ignacego Loyoli❗👏💪👍

To dla nas wielka radość, gdy widzimy zdjęcia, czytamy opisy lub słyszymy bezpośrednio o działaniach edukacyjnych, które realizujecie wobec najmłodszych 🥰

Dzięki współpracy z Mocni w Duchu dzieci wiedzą już, że w 11 tygodniu nienarodzony maluch osiąga wielkość podobną do kiwi i waży ok. 40 g. Nos i usta są całkowicie uformowane i już teraz można rozpoznać płeć dziecka.

Mało tego! Uczniowie, dzięki aplikacji Adoptuj Życie będą obserwować jak zmienia się mały bohater, przeczytają co do nich mówi i posłuchają bicia jego ❤️. Otoczą również modlitwą zarówno dzieciątko jak i Jego mamę…😊

Więcej o projekcie „Życie jest piękne” znajdziecie tu 👇👇👇

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa