Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Zrzut ekranu 2024-02-08 103306
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Ostre cięcie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dziękuję …

…darczyńcom, którzy rozumieją, że zanim kupimy drewno, to niepocięta pozostałość z jesieni, to potrzebna jest dobra piła spalinowa. Ale dalej zbieramy na te 30 kubików buczyny, które już czekają na przywózkę.

Ten dom cały rok potrzebuje opału, jak nie do ogrzania wody, to pomieszczeń. Wybraliśmy piec na drewno, na gaz drzewny, bo nie licząc włożonej pracy jest to ogrzewanie trzykrotnie tańsze od np. gazu. Dlatego, kto może niech pomoże. Teraz chcemy zakupić 30 metrów drewna, a potem następny taki transport.

ksiądz Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek.

P.S. Jak zawsze wspaniałych darczyńców proszę po wpłacie na konto fundacji o sms z info na mój tel. 608752142 ile poszło, co jest wskazane ale niekonieczne.

P.S.S. Jak widzicie sprawa dotyczy naszego drugiego Domu Samotnej Matki w Poczerninie.

P.S.S.S. W tle widać nasz samochód transportowy, Volkswagen T4, który niedawno został dla tego domu zakupiony.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

Przelewy krajowe:
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM

Przelewy z zagranicy:
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online
Przekaż Datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa