Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Mamy Dom

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Nasz drugi dom samotnej matki ma już nową nazwę… MAMY DOM. Jeszcze nowy szyld nie zamienił poprzedniego, ale już działamy.
Na zdjęciu, ja prezes fundacji, sporadycznie odwiedzający to miejsce i kierowniczka domu pani Kamila oraz Kamil odpowiedzialny za transport i wszystkie inne manualne prace w tym domu.

Na ich wynagrodzenia, artykuły spożywcze, ogrzewanie, prąd itd. potrzebujemy pieniędzy, dlatego proszę Was o taką pomoc. Po wpłacie pieniędzy na konto fundacji z tytułem DAROWIZNA DOM 2 proszę o sms na mój tel. 608752142 z info ile poszło, co jest wskazane ale niekonieczne.

Ksiądz Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek.

P.S. To tylko tak się wydaje, ale nowy i stary szyld są tych samych rozmiarów.
P.S.S. Jeżeli ktoś będzie miał życzenie przesłać ubranka dla dzieci czy tez kobiet (wszystkie rozmiary potrzebne), to podaję adres.
Mamy Dom Poczernin 17
73 110 Stargard
albo paczkomat inpostu ul. Podleśna 14 73-110 Stargard

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM 2

przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online:
Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa