Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Przygotuj się na Dzień Świętości Życia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Czy pamiętacie, że Dzień Świętości Życia obchodzić będziemy w tym roku wyjątkowo w kwietniu❓❓❓Najważniejsze święto dla wszystkich, którym bliska jest idea obrony życia od poczęcia jak co roku wypada w święto Zwiastowania Pańskiego, które w tym roku będziemy obchodzić wyjątkowo 8 kwietnia 🙏👼👣

Zachęcamy Was, a w szczególności księży, do organizowania obchodów tego święta w Waszych parafiach, w których centrum jest podjęcie tego dnia duchowej adopcji dziecka poczętego (DADP). My z tej okazji wydaliśmy kolejne wydanie gazety „Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego” 📰, która doskonale wprowadzi w temat tych, którzy jeszcze nie słyszeli o tej modlitwie.

Gazeta jest nieodpłatnie do nabycia przez formularz:

👉https://forms.gle/icqsViN9fuZNaeaAA

W środku oprócz ciekawych artykułów, znajdziecie także treść modlitwy i przyrzeczenia DADP oraz specjalny formularz do wypełnienia i odesłania do nas, w zamian za który możecie otrzymać wyjątkową pamiątkę ☺️

sdhaah

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa