Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Małe stópki naszego Gabrysia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Można powiedzieć, że ta sprawa jest właśnie wyjątkowo dla nas, dla Fundacji Małych Stópek, bo w końcu chodzi o małe stópki Gabrysia. Pamiętacie tego chłopca z rozszczepem kręgosłupa z naszych zbiórek? Zbieraliśmy na wózek, pionizator, remont łazienki, a potem na specjalistyczny wózek dla niego. Teraz chcę Was namówić na dołożenie się do operacji jego małych nóżek.

Ktoś powie: „A dlaczego trzeba płacić?”. Nie trzeba, ale wtedy na operację na NFZ Gabryś poczeka kilka lat. Kochająca mama chłopca nie wyobraża sobie, aby stracić te lata rehabilitacji synka, dlatego gdzie tylko może poszukuje pomocy.

Brakuje jedynie 15 tysięcy zł. Mam nadzieję, że pomożemy naszemu Gabrysiowi. Tyle już pomogliśmy, to on chyba trochę taki… nasz.

Kto może niech pomoże, wysyłając pieniądze na konto fundacji z tytułem przelewu DAROWIZNA MAŁE STÓPKI, a do mnie sms z info ile poszło, co jest niekonieczne ale wskazane.

Ksiądz Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek.

Zdjęcie autentycznie przedstawia stópki Gabrysia

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin
przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
Tytuł przelewu: DAROWIZNA MAŁE STÓPKI
przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online:

Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa