Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Czy wiesz już na co przekażesz swoje 1,5%?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Trwamy w okresie rozliczeniowym, w związku z tym, przypominamy jak co roku, że swoje 1,5% możesz przekazać… dla życia.

Wystarczy, że w zeznaniu podatkowym wpiszesz nr KRS 0000048068, który należy do Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, a w rubryce „cel szczegółowy” dodasz: „Małe Stópki„.

Dzięki temu staniesz się 100-procentowym ofiarodawcą jednorazowych pieluch, artykułów chemii kosmetycznej oraz artykułów pielęgnacyjnych i nie tylko. Trafią one do dzieci, których życie przed narodzeniem było zagrożone.

W 2023 roku za przekazany nam 1% z 2022 roku, w kwocie ponad 400 000 zł, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zakupiło żywność, chemię kosmetyczną, oraz sprzęty dla najmniejszych podopiecznych, które w całości zostały rozdysponowane.

Razem, możemy naprawdę wiele!

🔵 Rozlicz się Teraz w kilka minut Online Darmowym Programem PIT
👉https://bit.ly/3SX8459

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa