Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Propozycja nie do odrzucenia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Często bywa tak, że mamy jechać po jakiś sprzęt dla dziecka np. po łóżeczko i jest problem, bo do samochodu osobowego bez rozkręcania się nie zmieści i wtedy trzeba jechać dużym Sprinterem po coś stosunkowo tak niewielkiego. Wiadomo, że za tym idzie strata paliwa i oczywiście problem z zaparkowaniem. Bywa często, że jadąc w Polskę z materiałami fundacji musiałem z czegoś rezygnować, tak aby upchać chociaż część do Volvo, a i w drodze powrotnej nie mogłem zabrać wszystkich darów dla dzieci, które np. chcieli ofiarować rodzice z parafii w której gościłem.

Zawsze wiedzieliśmy, że musimy kupić coś pośredniego miedzy autem transportowym, a osobowym. Wczoraj nadarzyła się okazja nie do odrzucenia. Zaprzyjaźniony zakład mechaniczny zaoferował dla nas i tylko dla nas, ze względu na działalność Fundacji Małych Stópek sprzedaż samochodu za cenę połowy jego wartości rynkowej. Biorąc pod uwagę rocznik i przebieg jest to 70 tys. zł czyli mamy do zapłacenia 35 000 .

Tylko głupi by nie skorzystał. Wreszcie byłby na naszym stanie prawie nowy samochód, a nie jakiś weteran.

Wiem, że to trochę inna zbiórka ale mam nadzieję, że podejdziecie do niej ze zrozumieniem. Kto może niech pomoże wpłacając na konto fundacji z tytułem DAROWIZNA AUTO a do mnie wysyłając sms na mój. tel. 608752142 z info ile poszło, co jest wskazane ale niekonieczne.

ksiądz Tomasz Kancelarczyk

P.S. Oczywiście jak mnie proszono nie będę ujawniał personaliów ofiarodawcy …hmmm

Fundacja Małych Stópek

ul. Świętego Ducha 9

70-205 Szczecin

przelewy krajowe

nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA AUTO

przelewy z zagranicy

SWIFT (BIC): PPABPLPK

IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online:

Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa