Close this search box.
Close this search box.

Dziś obchodzimy Narodowy Dzień Życia

Dziś obchodzimy Narodowy Dzień Życia, ustanowiony przez Sejm w 2004 r.

Dzień w którym jako całe społeczeństwo powinniśmy ocenić, czy zdajemy egzamin z szacunku do życia. Każdego. Od tego najbardziej bezbronnego. Czy robimy wszystko, aby w naszym kraju była szanowana wartość ludzkiego życia od poczęcia?

Z tej też okazji dzielimy się z wami hymnem tegorocznego szczecińskiego Marszu dla Życia, na którym już 14 kwietnia mamy nadzieję się z wami spotkać. Ponieśmy razem ulicami miasta tegoroczne hasło „Życie nie zna granic”.

Z całego serca dziękujemy autorce słów i muzyki Anecie Barcik.