Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Dzień dobry…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dzień dobry …dobry dzień, aby pochwalić się nowym życiem. W naszym Domu Małych Stópek jest nowonarodzona nowa mieszkanka, maleńka Ewa. Tak naprawdę to naszą mieszkanką jest już od dawna, od czasu kiedy jej mama, będąca w ciąży, trafiła do nas, uciekając od przemocowego ojca dziecka.

Bardzo chcemy tworzyć nowe miejsca dla kobiet w ciąży, tak aby w spokoju i bezpieczeństwie mogły oczekiwać porodu. Nie korzystamy z żadnych środków finansowych pochodzących od państwa polskiego w postaci grantów, dofinansowań, projektów itp. Nawet jak opieka społeczna prosi nas o przyjęcie kobiety, to nie wołamy o kasę, a nawet gdyby dawali to nie weźmiemy, bo chcemy, aby nasza działalność była świadectwem tych osób, które fundacji przekazują pieniądze. Dlatego i teraz proszę Was o wpłatę na konto wpisując tytuł przelewu DAROWIZNA DOM, a do mnie na mój tel. 608 752 142 smsem info ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne.

Ksiądz Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek.

P.S. Przepraszam, że nie pokazuję pięknej buźki małej Ewuni, ale jej mama po traumatycznych przejściach boi się upubliczniać nie tylko swój wizerunek ale i swojego dziecka, którego tak naprawdę nikt jeszcze nie widział. Sama mówi: „On po rysach twarzy dziecka pozna, że to jego i będzie wiedział gdzie jesteśmy, a wtedy zacznie się wszystko od nowa.”.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM

przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online:
Przekaż datek: 
https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram
Dołącz do grona obrońców życia człowieka: 
https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa