Close this search box.
Close this search box.

Szczeciński Marsz dla Życia już 14 kwietnia❗

Już 14 kwietnia o godzinie 15:00 wyruszymy razem z Jasnych Błoni, niosąc na ustach tegoroczne hasło marszu: „Życie nie zna granic”. Zapraszamy Was, przybądźcie i razem zamanifestujmy nasz szacunek do wartości życia człowieka od poczęcia.

A na razie zapraszamy do siedziby Fundacji Małych Stópek na Świętego Ducha 9 po plakaty i ulotki. Mamy jeszcze dwa tygodnie, aby z informacją o wydarzeniu dotrzeć jeszcze do tych, którzy o nim nie słyszeli.

Niech cały Szczecin dowie się, dlaczego 14 kwietnia wychodzimy na ulice miasta.