Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Dopóki nie staniecie się jak dzieci…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jakiś głód dzieciństwa sprowokował mnie do powrotu w świat bajek, które poznałem jako dziecko. Mam takie postanowienie aby raz na dwa tygodnie czytać jedną – dla siebie, a przede wszystkim dla dzieci z naszych domów samotnej matki. Już zaopatrzyłem się w trzy egzemplarze bajek. Mam nadzieję, że jakieś ciekawe bajki podeślecie i Wy. Zależy mi na takich, które mają piękne ilustracje, gdyż chcę je skopiować i umieścić na ścianach domu, tak aby dzieci przyglądały się obrazowi z bajki, która była im czytana.

👣Ksiądz Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek.

P.S. Podaję namiary do wysyłki. Może uda nam się stworzyć małą bajkową biblioteczkę.

Fundacja Małych Stopek
ul. Św. Ducha 9
70-205
Szczecin

Paczkomat
SZC53M Szczecin,
Dworcowa 16
tel. 608 752 142
e-mail: dlazycia@gmail.com

P.S.S. A że mamy ciągłe braki finansowe w utrzymaniu naszych dwóch domów samotnej matki i pragnienie otworzenia kolejnych, proszę Was o wsparcie finansowe poprzez przelew na konto fundacji z tytułem DAROWIZNA DOM i sms do mnie na mój tel. 608752142 z info ile poszło co jest wskazane ale niekonieczne.

Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe
nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM

przelewy z zagranicy
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal, wpłata Online:
Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa