Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

My dalej jesteśmy w drodze

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Choć marsz już dotarł, my dalej jesteśmy w drodze 💪🛡️

Dalej pomagamy i dzięki zaufaniu Darczyńców udaje nam się zdziałać jeszcze więcej.

Bo liczy się konkretna pomoc, której należy udzielić kobiecie w sytuacji kryzysowej. Liczy się obecność i wsparcie nie tylko w okresie ciąży, ale również po przyjściu dziecka na świat.

Pieluchy, artykuły kosmetyczne, leki, czasem rehabilitacja – to wszystko kosztuje, a my od ponad dekady każdego dnia prowadzimy rozmowy z kobietami, które potrzebują wsparcia i robimy wszystko, aby ratować życie, które noszą pod sercem 💕

Robimy wszystko, aby wybrały ŻYCIE 👣

Dołącz do nas:
☎791 138 902
📧kontakt@fundacjamalychstopek.pl

Fundacja Małych Stópek 💙
przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC):PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

💝Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa