Close this search box.
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

„Mały Feniks”

W kwietniu reprezentacja Fundacji Małych Stópek w imieniu Ks. Tomasz Kancelarczyk podczas Targi Wydawców Katolickich odebrała w Warszawie Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich „Mały Feniks”❗

Zostaliśmy docenieni za naszą działalność na rzecz życia oraz promowanie wartości rodziny.

Bardzo dziękujemy za nagrodę i liczymy na zrozumienie, że tak późno się nią chwalimy, ale otrzymaliśmy ją 13 kwietnia, a więc dzień przed naszym Marsz dla Życia Szczecin który jest dla nas ogromnie ważnym wydarzeniem.

Relacja z gali: https://bit.ly/4a7E1Ow