Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

I jak tu nie kochać…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

I jak tu nie kochać Domu Małych Stópek

To dzięki Darczyńcom fundacji mama tego maleństwa w ostatnich chwilach ciąży znalazła tam schronienie. Niech ta moja radość z narodzin tego chłopca będzie i Waszą radością. W niedługim czasie będą kolejne narodziny.

Dziękując Wam, proszę o dalsze wspieranie funkcjonowania tego miejsca, tak abyśmy mogli przyjmować do niego kolejne i kolejne kobiety w stanie błogosławionym. Jak zawsze prosząc o wpłaty na konto fundacji z tytułem DAROWIZNA DOM, proszę o sms na mój tel. 608 752 142 z info ile poszło, co oczywiście jest wskazane ale niekonieczne.

ksiądz Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek.

P.S. Mogę bez przesady powiedzieć, że to miejsce, zresztą jak i cała działalność Fundacji Małych Stópek to świadectwo obrony życia, gdyż nie korzystamy z żadnych finansów państwowych, samorządowych, europejskich, a ci i tak by nie dali. Żadnych grantów , dofinasowań, projektów, tylko i wyłącznie Wy tzn. darczyńcy fundacji.

Fundacja Małych Stópek

ul. Świętego Ducha 9

70-205 Szczecin

przelewy krajowe

nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM

przelewy z zagranicy

SWIFT (BIC): PPABPLPK

IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal,

wpłata Online:

Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa