Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Tych spraw nie będzie mniej…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Kolejna sprawa do załatwienia i nie łudźcie się, że będzie ich mniej.

Nie będę opisywał szczegółów, ale powiem tylko tyle, że udało mi się odwieść kobietę w ciąży od pozostawienia dziecka w szpitalu.

Zero patologii, dobra mama dwójki dzieci, ale pozostawiona sama sobie i dlatego nie widzi szans na poradzenie sobie z trzecim dzieckiem. Czy to jest powód, aby zostawić dziecko i przez całe życie ze smutkiem wspominać głos jego płaczu tuż po urodzeniu?

Trochę tak na wiarę w ofiarność darczyńców obiecałem jej, że przez długi czas nie będzie sama i nie myślę tu o tych drobnostkach potrzebnych dla dziecka przez kilka lat, ale trochę o czymś więcej tj. wyposażenie kuchni czy łazienki.

Krew się we mnie burzy kiedy po raz kolejny wypełniamy obowiązki ojców tych dzieci. Możemy powiedzieć, że to nie nasza sprawa , tak ale wtedy będzie aborcja, płacz, smutek. Wiem, że może być inaczej.

Dlatego proszę Was o pomoc i w tej sprawie tak, abym kolejnej mamie mógł powiedzieć – pomogę tobie.

Konto fundacji jest poniżej. Hasło przelewu DAROWIZNA MAMA. Dobrze będzie jeżeli darczyńca wyśle też do mnie sms na mój tel. 608752142 z info ile poszło, co jest wskazane ale niekonieczne.

Ksiądz Tomasz Kancelarczyk, ten od małych stópek.

Fundacja Małych Stópek

ul. Świętego Ducha 9

70-205 Szczecin

przelewy krajowe

nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł przelewu: DAROWIZNA MAMA

przelewy z zagranicy:

SWIFT (BIC): PPABPLPK

IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

BLIK, PayPal,

Wpłata Online:

Przekaż datek https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram

Dołącz do grona obrońców życia człowieka https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa