Close this search box.
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Nasz drugi dom

Nasze maluszkowe piękności z Mamy Dom – Dom Samotnej Matki🙂, czyli naszego drugiego domu dla kobiet w ciąży i z małymi dziećmi, które potrzebują wsparcia. Dzięki „stópkowym” Darczyńcom ta pomoc działa i schronienie mogło otrzymać wiele potrzebujących mam i ich maluszków. Takie jak te:

Prawda, że urocze? ❤️

Dziękujemy za każde Wasze wsparcie – dzięki Wam, te małe istotki mają wikt i opierunek 🙂

Zachęcamy do wsparcia finansowego tego i innych naszych dzieł: https://fundacjamalychstopek.pl/wspieram/