Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Działaj

Idea obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci jest Ci bliska?
A może chciałbyś zrobić coś więcej?

Ofiaruj Dary

Pragniesz razem z nami być na bieżąco w potrzebach naszych podopiecznych? Chcesz ofiarować to, co w tej chwili jest najbardziej potrzebne? Poniżej prezentujemy listę fundacyjnych niezbędności.

 • Pieluchy jednorazowe, rozmiar od 0 – 6 oraz pieluchy tetrowe i flanelowe.
 • Artykuły kosmetyczne do pielęgnacji dzieci: chemia kosmetyczna, w tym hipoalergiczna, płyny do prania i płukania, art. higieniczne dla kobiet: podkłady, wkładki, płatki kosmetyczne, jałowe gaziki, suche chusteczki, itp.
 • Chusteczki nawilżane (w tym bezalkoholowe).
 • Artykuły do pielęgnacji noworodków: szczoteczki, termometry do kąpieli, gruszki, wkładki do wanienek, gąbki, nożyczki itp.
 • Laktatory elektryczne.
 • Monitory oddechu.
 • Wózki bliźniacze (3w1, 2w1, gondola, oraz wózki spacerowe.
  (jedynki i bliźniacze), wózki rok po roku i dostawki do wózków.
 • Łóżeczka z wyposażeniem, (materac, otulacz, pościel, prześcieradła, poszewki), rożki, śpiwory do spania i do wózka, kocyki, kokony, itp.
 • Karuzele do łóżeczka.
 • Wielofunkcyjne leżaczko-bujaczki np. Leżaczek Arti Edu-Play 532 z funkcją krzesełka i kołyski (3w1),  leżaczek BABYBJÖRN, Kinderkraft Unimo 5w1
 • Ergonomiczne nosidełka dla dzieci 6w1.
 • Chusty do noszenia dzieci.
 • Akcesoria do karmienia piersią: poduszki „rogal” do spania dla kobiet w ciąży i poduszki do karmienia, oraz koszule nocne do karmienia, poduszki „koło”.
 • Akcesoria do karmienia butelką: butelki przeciwkolkowe, mleko, kaszki.

 

Jak pomóc?

 1. Wybierz z listy  co możesz podarować i wyślij do nas informację na adres: kontakt@fundacjamalychstopek.pl
 2. Dostarcz podarunki. Wysyłkę nadaj na adres: Fundacja Małych Stópek, ul. Świętego Ducha 9, 70-205 Szczecin.

Możesz też przynieść rzeczy osobiście 😊

Bądź z nami!

Zostań Ambasadorem

❤️
Zostań Ambasadorem

Dołącz

Dołącz do Bractwa

❤️
Dołącz do Bractwa

Bractwo Małych Stópek (BMS) to nieformalna grupa osób, które łączy idea obrony wartości ludzkiego życia od samego poczęcia aż do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. W czasach, gdy ludzkie istnienie jest tak bezlitośnie niszczone w imię wolności drugiego człowieka, czujemy się zobowiązani do wspólnego interweniowania w życiu publicznym i w przestrzeni medialnej. Przemawiamy w imieniu tych, którzy nie mają dziś prawa głosu. Wspólnie tworzymy społeczność, która porozumiewając się za pośrednictwem Internetu, reaguje wszędzie tam, gdzie łamane jest prawo do życia oraz brak jest poszanowania jego godności.
Dołącz

Cele

Naszym głównym celem jest integracja środowiska obrońców życia – tych indywidualnych, jak i działających wspólnie w organizacjach Pro-Life – aby wspólnymi siłami formować i edukować zarówno siebie nawzajem, jak i kształtować opinie publiczną.

Sposoby
działania

Za pośrednictwem naszej strony internetowej, portali społecznościowych, a także tworzonych przez nas grafik i filmów, docieramy do obrońców życia z całej Polski, jak również z różnych zakątków świata. Fundacja Małych Stópek stanowi wielką siłę opiniotwórczą w przestrzeni publicznej. A dzięki wirtualnemu działaniu, w sposób realny wpływa na otaczającą nas rzeczywistość. Prowadzi do konkretnych działań. Co więcej, ratuje niejedno poczęte życie!

Dołącz już dziś!

Wspieraj Finansowo

Każda złotówka przekazana na rzecz Fundacji Małych Stópek, daje szansę na kolejne szczęśliwe zakończenie pewnej historii z aborcją w tle. Regularne darowizny wspierają maluchy i ich mamy, znajdujące się pod skrzydłami Fundacji, a każda jednorazowa wpłata pozwala pokryć nieoczekiwane wydatki, związane z potrzebami podopiecznych.

Fundacja Małych Stópek ul. Świętego Ducha 9 70-205 Szczecin

przelewy krajowe: nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

przelewy z zagranicy: SWIFT (BIC): PPABPLPK IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120


Wybierz operatora płatności

Włącz się w Akcje Pomoc Życie

Przekaż 1,5%

Jeśli zależy Ci na życiu bezbronnych, nienarodzonych dzieci, możesz wesprzeć działania w ich obronie, przekazując 1% swojego podatku. W zeznaniu podatkowym należy wpisać nr KRS 0000048068, który należy do Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, dopisując w rubryce Cel szczegółowy: Małe Stópki. Dzięki temu będzie wiadomo, że 100% Twojego 1%, zostanie przeznaczone na zakup pieluszek jednorazowych i innych rzeczy niezbędnych do pielęgnacji i opieki nad dziećmi uratowanymi od aborcji.

Przekaż Swój 1,5% Podatku na Małe Stópki

Skorzystaj z Darmowego Programu

Wolontariat

Idea obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci jest Ci bliska?  A może chciałbyś zrobić coś więcej?

Zapraszamy do wolontariatu Fundacji Małych Stópek! Grono młodych ludzi udziela się w różnych inicjatywach pro-life, poświęcając swój czas i energię.

 • Chcesz pomóc przy akcjach społecznych oraz edukacyjnych?
 • Interesują Cię spotkania formacyjne, których celem jest pogłębianie świadomości na temat obrony życia?
 • Pragniesz poznać młodych ludzi z wartościami?
 • Chcesz aktywnie włączyć się w organizację Marszu dla Życia?

Wolontariat jest dla Ciebie!

Jako Fundacja organizujemy:

 • spotkania poświęcone konkretnym zagadnieniom bioetycznym i medycznym
 • nocne spotkania młodych Obrońców Życia (tzw. nocki), podczas których m.in. szykujemy i pakujemy materiały informacyjno – edukacyjne, potrzebne dla osób w całej Polsce
 • wolontariat stały od poniedziałku do piątku
 • comiesięczne Msze Św. w intencji obrony życia, w trakcie których można zaangażować się w służbę liturgiczną oraz muzyczną
 • szczeciński Marsz dla Życia, który co roku gromadzi tysiące osób
 • wyjazd na Marsz dla Życia do Rzymu

Więcej informacji na: wolontariat@fundacjamalychstopek.pl

Zostań Wolontariuszem

Każdy dzień jest dobry by bronić życia

Dołącz do bractwa

Zostań Ambasadorem

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.