Close this search box.
Close this search box.

Gazeta Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Wspieraj Finansowo

Każda złotówka przekazana na rzecz Fundacji Małych Stópek, daje szansę na kolejne szczęśliwe zakończenie pewnej historii z aborcją w tle. Regularne darowizny wspierają maluchy i ich mamy, znajdujące się pod skrzydłami Fundacji, a każda jednorazowa wpłata pozwala pokryć nieoczekiwane wydatki, związane z potrzebami podopiecznych.

Fundacja Małych Stópek ul. Świętego Ducha 9 70-205 Szczecin

przelewy krajowe: nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

przelewy z zagranicy: SWIFT (BIC): PPABPLPK IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Jeśli i Tobie, zależy na losie każdej “małej stópki”, dołącz do nas…
…uzupełniając poniższy formularz. Co jakiś czas (zazwyczaj raz na miesiąc), będziemy e-mailowo przesyłać Ci informacje o tym, jak możesz włączyć się w obronę życia nienarodzonych razem z innymi. Warto byś dołączył/a do nas już teraz! *W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości.