Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Materiały

Gazeta Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Organizujecie Dzień Świętości Życia w swoich parafiach/szkołach? Chcecie promować DADP również w innych okolicznościach, we wspólnotach i wśród uczniów?
Gazeta na pewno będzie dla Was stosowną pomocą!

Do materiałów dołączamy także plakaty DADP oraz tekst liturgii dla kapłana.

Zobacz wizualizację Gazety – KLIKNIJ

Materiał Edukacyjny:

Opis

Wymiar modlitewny w dziele obrony życia to fundament, który bardzo często owocuje konkretnym, ludzkim działaniem. Mając świadomość siły zawierzenia i modlitwy, stworzyliśmy NOWE gazetki o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego!

– lepsza jakość
– format A4
– tekst przyrzeczenia i modlitwy
– ciekawe świadectwa
– pytania i odpowiedzi dot. DADP

Organizujecie Dzień Świętości Życia w swoich parafiach/szkołach? Chcecie promować DADP również w innych okolicznościach, we wspólnotach i wśród uczniów?
Gazeta na pewno będzie dla Was stosowną pomocą!

Do materiałów dołączamy także plakaty DADP oraz tekst liturgii dla kapłana.

 

Chcesz zorganizować wydarzenie pro-life? Skorzystaj z materiałów edukacyjnych Fundacji Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje materiały edukacyjne oraz promocyjne organizacjom i instytucjom (tj. szkoły, parafie, organizacje pozarządowe pro-life). Organizacje pragnące je otrzymać, zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów produkcji oraz wysyłki, ponoszonych przez Fundację.

Jeśli jesteś przedstawicielem instytucji lub organizacji i pragniesz zgłosić zapotrzebowanie na większą liczbę materiałów edukacyjnych, skontaktuj się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku pod numerem: 791 138 902 w godzinach od 10:00 do 16.00.

 

Jesteś darczyńcą Fundacji Małych Stópek? Otrzymasz od nas prezent!

Materiały edukacyjne przekazujemy naszym darczyńcom w ramach wdzięczności za wsparcie finansowe, bądź materialne działań Fundacji Małych Stópek, na wyraźną prośbę naszych darczyńców.

Jeśli jesteś naszym darczyńcą i pragniesz otrzymać od nas mały prezent edukacyjny, napisz na adres zamowienia@fundacjamalychstopek.pl wskazując na produkt, który chciałbyś otrzymać.

Pragniemy poinformować naszych darczyńców, że ze względu na pojawiające się nadużycia, wszystkie materiały edukacyjne przekazujemy po uprzedniej weryfikacji osoby zamawiającej. Informujemy również, iż ze względu na łatwiejszą drogę weryfikacji, w pierwszej kolejności realizowane będą zamówienia składane przez organizacje i instytucje. W związku z tym zachęcamy, aby jeśli to możliwe, składać zamówienia za pośrednictwem współpracujących instytucji lub organizacji. Zastrzegamy sobie tym samym prawo do odmowy realizacji części, bądź całości zamówienia.

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa