Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Materiały

To międzynarodowy symbol Obrońców Życia na całym świecie. „Małe stópki” przypięte do marynarki, żakietu, kurtki czy bluzy, przyciągają wzrok i jednocześnie mogą być motywem do rozmowy na temat najważniejszych wartości w życiu.

Materiał Edukacyjny:

Opis

To międzynarodowy symbol Obrońców Życia na całym świecie. „Małe stópki” przypięte do marynarki, żakietu, kurtki czy bluzy, przyciągają wzrok i jednocześnie mogą być motywem do rozmowy na temat najważniejszych wartości w życiu.

Mały kawałek tworzywa przedstawia parę stópek 11-tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze. Jest znakiem rozpoznawczym, ale również znakomitym narzędziem w szerzeniu świadomości społecznej o wartości ludzkiego życia przed narodzeniem. Pokazując innym stópki, dajesz świadectwo swojej przynależności do grona Obrońców Życia człowieka, publicznie opowiadasz się za najcenniejszymi wartościami i edukujesz, pokazując jak wyglądają stópki małego człowieka, w rozwoju prenatalnym.

Świadcz o wartości życia za granicą!

Przypinkę stópek można również otrzymać wraz z wizytówką w języku angielskim. Zachęcamy do ich zamawiania i dzielenia się swoim świadectwem, także poza granicami Polski.

 

Chcesz zorganizować wydarzenie pro-life? Skorzystaj z materiałów edukacyjnych Fundacji Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje materiały edukacyjne oraz promocyjne organizacjom i instytucjom (tj. szkoły, parafie, organizacje pozarządowe pro-life). Organizacje pragnące je otrzymać, zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów produkcji oraz wysyłki, ponoszonych przez Fundację.

Jeśli jesteś przedstawicielem instytucji lub organizacji i pragniesz zgłosić zapotrzebowanie na większą liczbę materiałów edukacyjnych, skontaktuj się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku pod numerem: 791 138 902 w godzinach od 10:00 do 16.00.

Jesteś darczyńcą Fundacji Małych Stópek? Otrzymasz od nas prezent!

Materiały edukacyjne przekazujemy naszym darczyńcom w ramach wdzięczności za wsparcie finansowe, bądź materialne działań Fundacji Małych Stópek, na wyraźną prośbę naszych darczyńców.

Jeśli jesteś naszym darczyńcą i pragniesz otrzymać od nas mały prezent edukacyjny, napisz na adres zamowienia@fundacjamalychstopek.pl wskazując na produkt, który chciałbyś otrzymać.

Pragniemy poinformować naszych darczyńców, że ze względu na pojawiające się nadużycia, wszystkie materiały edukacyjne przekazujemy po uprzedniej weryfikacji osoby zamawiającej. Informujemy również, iż ze względu na łatwiejszą drogę weryfikacji, w pierwszej kolejności realizowane będą zamówienia składane przez organizacje i instytucje. W związku z tym zachęcamy, aby jeśli to możliwe, składać zamówienia za pośrednictwem współpracujących instytucji lub organizacji. Zastrzegamy sobie tym samym prawo do odmowy realizacji części, bądź całości zamówienia.

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa