Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Paczuszka dla Maluszka

Warto jest Pomagać

Czym jest Paczuszka?

Paczuszka dla Maluszka to świąteczna akcja, podczas której zbieramy artykuły chemii kosmetycznej i przygotowujemy bożonarodzeniowe prezenty dla dzieci, znajdujących się pod opieką Fundacji Małych Stópek.

Potrzebne są przede wszystkim artykuły higieniczne do pielęgnacji niemowląt, takie jak: pieluszki, żele, pudry, kremy, szampony i oliwki.

Jak wziąć udział?

W naszą akcję możesz włączyć się na trzy sposoby:

  • samodzielnie sporządź paczkę, którą w Twoim imieniu, ofiarujemy wybranemu przez Ciebie maleństwu i jego mamie
  • dostarcz do siedziby fundacji niespakowane artykuły higieniczne dla niemowląt, z których nasz zespół samodzielnie przygotuje świąteczny prezent
  • prześlij na konto fundacji dowolną kwotę (tytułem DAROWIZNA PACZUSZKA), a my dzięki temu sporządzimy paczuszkę

Chcesz zorganizować Paczuszkę?

Jeśli w swoim środowisku (w szkole, parafii, zakładzie pracy), chciałbyś zorganizować akcję “Paczuszka dla Maluszka”, skontaktuj się z nami

Zostań KOORDYNATOREM naszej świątecznej inicjatywy.

Chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji, a dzięki Twojemu zaangażowaniu, wesprzemy lokalne domy samotnej matki, domy dziecka oraz hospicja dla dzieci w całej Polsce.

E-mail: ambasadorzy@fundacjamalychstopek.pl

Telefon: 513 847 890

Wspieraj Finansowo

Każda złotówka przekazana na rzecz Fundacji Małych Stópek, daje szansę na kolejne szczęśliwe zakończenie pewnej historii z aborcją w tle. Regularne darowizny wspierają maluchy i ich mamy, znajdujące się pod skrzydłami Fundacji, a każda jednorazowa wpłata pozwala pokryć nieoczekiwane wydatki, związane z potrzebami podopiecznych.

Fundacja Małych Stópek ul. Świętego Ducha 9 70-205 Szczecin

przelewy krajowe: nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

przelewy z zagranicy: SWIFT (BIC): PPABPLPK IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Newsletter

Jeśli i Tobie, zależy na losie każdej “małej stópki”, dołącz do nas…
…uzupełniając poniższy formularz. Co jakiś czas (zazwyczaj raz na miesiąc), będziemy e-mailowo przesyłać Ci informacje o tym, jak możesz włączyć się w obronę życia nienarodzonych razem z innymi. Warto byś dołączył/a do nas już teraz! *W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości.

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa