Prelekcje pro-life

Czym są Prelekcje pro-life?

Jeżeli chciałbyś w swojej szkole, parafii (np. podczas rekolekcji) czy innym miejscu, zorganizować prelekcję na temat obrony życia, skontaktuj się z nami.

Nasi działacze
w ciekawy sposób przedstawią wartość ludzkiego życia, opowiedzą o jego początku oraz zachęcą do aktywnego włączania się w działania na rzecz obrony życia człowieka, przedstawiając konkretne do tego sposoby.

Są także gotowi do dyskusji i odpowiedzą na trudne pytania, po to, by każdy z uczestników mógł przekonać się, jak wielką wartością jest życie każdego z nas.

Jak zorganizować Prelekcje Pro-Life?

Przeprowadzając prelekcje pro-life wykorzystujemy wiedzę, opartą na faktach medycznych, a także świadectwa multimedialne i liczne materiały edukacyjne oraz – jak zawsze – własną pomysłowość.

Chcesz Zorganizować Prelekcję Pro Life?

Jeśli chcesz, aby nasz prelegent przeprowadził w Twojej okolicy prelekcję pro-life, napisz na adres e-mail: edukacja@fundacjamalychstopek.pl

E-mail: edukacja@fundacjamalychstopek.pl

Telefon: 513 847 890

Wspieraj Finansowo

Każda złotówka przekazana na rzecz Fundacji Małych Stópek, daje szansę na kolejne szczęśliwe zakończenie pewnej historii z aborcją w tle. Regularne darowizny wspierają maluchy i ich mamy, znajdujące się pod skrzydłami Fundacji, a każda jednorazowa wpłata pozwala pokryć nieoczekiwane wydatki, związane z potrzebami podopiecznych.

Fundacja Małych Stópek ul. Świętego Ducha 9 70-205 Szczecin

przelewy krajowe: nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

przelewy z zagranicy: SWIFT (BIC): PPABPLPK IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Newsletter

Jeśli i Tobie, zależy na losie każdej “małej stópki”, dołącz do nas…
…uzupełniając poniższy formularz. Co jakiś czas (zazwyczaj raz na miesiąc), będziemy e-mailowo przesyłać Ci informacje o tym, jak możesz włączyć się w obronę życia nienarodzonych razem z innymi. Warto byś dołączył/a do nas już teraz! *W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości.

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa