Promuj nasze materiały

Czym są Materiały Pro Life?

W zakładce „Materiały” znajdziesz wiele naszych gadżetów, które stworzyliśmy
z myślą, aby promować wartości pro-life.

Jak Promować Materiały Pro-Life?

Pomyśl, może w Twojej parafii, szkole lub miejscu pracy jest przestrzeń do tego, aby dzielić się materiałami pro-life lub zorganizować którąś z naszych wystaw?

Chcesz Zamówić Materiały Pro Life?

Możesz je zamówić, pisząc do nas na adres zamowienia@fundacjamalychstopek.pl

Pomyśl, może w Twojej parafii, szkole lub miejscu pracy jest przestrzeń do tego, aby dzielić się materiałami pro-life lub zorganizować którąś z naszych wystaw? Pamiętaj tylko o tym, aby najpierw zapytać gospodarza miejsca!

E-mail: zamowienia@fundacjamalychstopek.pl

Telefon: 513 847 890

Wspieraj Finansowo

Każda złotówka przekazana na rzecz Fundacji Małych Stópek, daje szansę na kolejne szczęśliwe zakończenie pewnej historii z aborcją w tle. Regularne darowizny wspierają maluchy i ich mamy, znajdujące się pod skrzydłami Fundacji, a każda jednorazowa wpłata pozwala pokryć nieoczekiwane wydatki, związane z potrzebami podopiecznych.

Fundacja Małych Stópek ul. Świętego Ducha 9 70-205 Szczecin

przelewy krajowe: nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

przelewy z zagranicy: SWIFT (BIC): PPABPLPK IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Newsletter

Jeśli i Tobie, zależy na losie każdej “małej stópki”, dołącz do nas…
…uzupełniając poniższy formularz. Co jakiś czas (zazwyczaj raz na miesiąc), będziemy e-mailowo przesyłać Ci informacje o tym, jak możesz włączyć się w obronę życia nienarodzonych razem z innymi. Warto byś dołączył/a do nas już teraz! *W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości.

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa